Skip to main content

Je hebt er vast al eens over gehoord; Lax Vox oftewel bubbelen!

Lax Vox wordt ook wel het ‘zalfje voor de stem’ of stemtherapie genoemd; met een speciale slang blaas je bubbels in een fles water terwijl je allerlei stemoefeningen doet. Wil je meedoen aan een Lax Vox workshop? Wij organiseren op NADER BEKEND TE MAKEN weer een Lax Vox workshop. Wij organiseren ook op aanvraag workshops!

Lax vox workshop jesse zangschool friesland leeuwarden
Achter de schermen van grote musical producties en in televisie programma’s zoals ’the Voice of Holland’ wordt Lax vox al geruime tijd ingezet, vanwege de vlotte en en effectieve werking ervan.
Binnenkort geeft onze zang- en stemcoach Jesse Oosterwechel weer een workshop waarin ze je de fijne kneepjes van het ‘bubbel vak’ leert.
 Je leert zingen zonder teveel (adem) druk en je zal merken dat het zingen gemakkelijker zal gaan na gebruik van Lax Vox. Tevens vergroot je de belastbaarheid van je stem. Tijdens de workshop zal uitleg worden gegeven over de werking van Lax Vox. Vervolgens krijg je enorm veel fijne oefeningen voor je stem en natuurlijk gaan we zingen!

Inschrijven voor de Lax-vox workshop kan hier.

Lax Vox Workshop

  • Datum: NIEUWE DATUM VOLGT
  • Kosten: €38.50 (incl. btw) inclusief Lax Vox pakket
  • Tijd: 10.00u – 12.00 u.
  • Locatie: Zangles Friesland (Vredeman de Vriesstraat 24a, Leeuwarden)
  • Zangcoach: Jesse Oosterwechel
  • Deelname: Vanaf 15 jaar
  • Heb je nog vragen? Mail gerust naar info@zanglesfriesland.nl


Schrijf je hier in voor de workshop

BEKIJK OOK ONZE LAX VOX PRODUCTEN IN ONZE WEBSHOP

We hebben te gekke limited edition zangschoolflesjes en uiteraard ook de Lax Vox slangen in onze webwinkel.

Deelname aan de workshop kost 38,50. En dat is inclusief Lax Vox waterfles en slangetje!
*In het formulier hieronder kan je je opgeven voor de Lax Vox workshop

zangcoach Jesse Oosterwechel zangles friesland

Wie geeft de Lax Vox workshop?

De workshop wordt gegeven door vocal coach Jesse Oosterwechel. Jesse. Jesse is Vocal coach, Universal Voice Master Teacher en Estill Master Trainer. Naast Vocal coach bij Zangles Friesland, is ze ook werkzaam als Docent Zang bij het ArtEZ Conservatorium in Enschede en geeft ze veel workshops aan bijvoorbeeld koren, over o.a. zangtechniek.